bibliotecaprafuita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
bibliotecaprafuita

Cartile Prafuite
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl

In jos 
+6
BlackHacK
*.farrah.*
matza
Biscuite
Gigi Fericitu`
Admin
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 96
Data de inscriere : 22/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 11:03 pm

Pe majoritatea site-urilor gasesti cate-o poza emo si in mare parte ce inseamna emo.
S-au facut si emisiuni pe baza stilului emo.
Definitia emo din punctul meu de vedere si sper sa nu comit ceva gresit este doar un stil, care n-are legatura cu religia si cu muzica, desi sunt influentate.
Nu trebuie sa te tai cu lama, sa plangi zilnic, sa umbli cu o freza mult mai diferentiata de restul lumii si hainele sa fie cat mai colorate si "ciudate".
Alte site-uri spun ca Emo provine de la Emotional un termen prescurtat derivat cu genul muzical emotional hardcore.
Muzica uneori influneteaza modul de viata, insa n-are nici o legatura cu stilul emo, hainele, freza si restul accesoriilor ii fac doar sa para mai deosebiti de oameni.



Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Emo__004671_
Sus In jos
https://fostabiblioteca.forumgratuit.ro
Gigi Fericitu`




Mesaje : 126
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30
Localizare : pe balcon, la o tigara

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 11:24 pm

asta e doar un alt subiect "senzational" de discutie introdus din lipsa de altceva mai bun. la ce altceva sa te astepti de la un popor care cand o sa moara o sa moara de grija altora.
Sus In jos
http://emoculture.forumz.ro/
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 2:20 am

Hmm. acest cult/trend/stil/moda etc a fost foarte controversat in acest an..deja daca aveai tenesi erai numit emo, daca aveai un pierce erai emo, daca aveai breton pe o parte erai emo,daca ascultai rock erai emo Neutral
Cacat.
Si toate pipitzele erau emo.. aveau un singur tricou negru si o pereche de tenesi la 200 de mii(vechi) si putin negru la ochi..si poze pe Hi5 b-)..de sus ! si nume gen "Princess emo girl" sau "the sad emo" sau kkturi deastea.
Ma rog..acum fiecare cu p***a masii..!
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: nu   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 1:09 am

astea sunt numai prostiil...........si toti copii care se cred emo sunt niste cretini...@@@ fara suparare..!!!.......vreti definitie la emo...va dau eu definitie la emo...!!!:::emo nu e nici un stil nu e nimic...!!!:;;;emo sunt acei copiii care cred ca asta e un stil de viata si acei copii care inca nu au inteles care e pretul vietii si cat de importanta este viata!!!!.........deci sincer,,,,,de prind vreo unul pe strada.....fara motiv o sai smulg capul...SA FIE MAI TRUUU!!!!!!!
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 1:28 am

mă...nu. mă...n'ai habar. mă...mai bine nu mai spui.

matza a scris:
astea sunt numai prostiil...........
revelaţie !
matza a scris:
si toti copii care se cred emo sunt niste cretini...@@@ fara suparare..!!!.......
eh...fără,cu,nu contează. da,ăştia care se cred emo probabil sunt cretini dar n-ai de ce să-i cataloghezi din cauza asta. sunt cretini pentru că sunt cretini,nu pentru că se cred emo.
matza a scris:
vreti definitie la emo...va dau eu definitie la emo...!!!:::
uimeşte-ne !
matza a scris:
emo nu e nici un stil nu e nimic...!!!:;;;
defapt emo este un stil. de muzică.
matza a scris:
emo sunt acei copiii care cred ca asta e un stil de viata si acei copii care inca nu au inteles care e pretul vietii si cat de importanta este viata!!!!.........
ăia nu sunt emo,stimabile ! ăia sunt copiii care trec prin crizele lor adolescentine şi îşi caută o identitate. cu toţii trecem prin faze de genul,indiferent că vine vorba de emo sau nu. ei au ales să fie emo pentru că li se pare cul,atâta tot. acşully,emo [care vine de la emocore] este un gen de muzică ce a apărut prin anii '90,subgen al rock-ului. punct.
matza a scris:
deci sincer,,,,,de prind vreo unul pe strada.....fara motiv o sai smulg capul...SA FIE MAI TRUUU!!!!!!!
fără motiv ? naşpa,înseamnă că ai probleme.
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 1:31 am

deloc.......nu sunt rasist sau ceva de genu.....sau poate crezi tu ca doar miam bagat asta in cap........da nu suport 3 categorii de oameni.....:unguri,tigani si emo
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 1:39 am

bă...dacă nu suporţi emo nu înseamnă că eşti rasist,ok ?

1: nu suporţi ungurii şi ţiganii ? perfect de acord,eşti de-al meu / de-a mea. eu una am motive să nu-i suport,tu nu ştiu ce motive ai şi nici nu mă interesează,cert este că nu sunt de suportat.

dar să nu suporţi emo ? nu cred că ai motiv. emo nu fură,nu sunt necivilizaţi şi nu-ţi posedă ţie bunurile. aşa că ai motive neîntemeiate,te contrazici singur/ă. n-ai habar cât de cât despre ceea ce presupune genul ăsta de muzică şi te trezeşti clănţănind aiurea,ca mulţi alţii. te-a afectat stilul ăsta în mod direct ?
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 1:58 am

Baiatul e de la mine din oras si la noi in oras, cand a apraut Emo, majoritatea fetelor s-au dat pe el. Inainte ascultau muzica pop. Apoi s-au dat pe Tokio Hotel. De ce ? Pentru ca e la moda si e TRu.
Dupa ce s-a dat buzna pe net si pe la TV despre Curentul Emo, cu pareri negative si multe injuraturi si alte critici, incetul cu incetul fetele s-au lasat si negau ca au fost emo.
Cand era la moda, erau emo, dupa ce a vazut ca nu pica bine in ochii celorlalti au revenit din nou la muzica lor care o ascultau.
Si nici eu nu suport acel tip de emo. Emo adevarati, si mie imi plac, stilul, moda si restul naturii, plina cu cannabis :X
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:05 am

nu e nevoie să generalizaţi doar pentru că aşa sunt câteva fete din zona voastră.
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:11 am

Dar tu de ce generalizezi? Eu n-am generalizat. Si nu sunt doar in zona noastra, sunt peste tot ca e cool. Si eu ii numesc cocalari si pitipoance
Dar sunt si emo adevarati. Care am spus ca imi plac:)
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:12 am

unde am generalizat ?

nu e nevoie să generalizaţi doar pentru că aşa sunt câteva fete din zona voastră.

Vorbeai in general de mine si despre matza nu?
Dar fie oricum eu am o parere buna despre emo. Desi nu sunt de acord cu multe lucruri care le fac ei, stiu ca o sa ma intrebi care sunt acele lucruri. Si iti spun direct, felul in care vorbesc si gandesc, unii isi taie venele si se gandesc la sinucidere.
Si urmeaza sa - mi spui ca aceia nu sunt emo, sunt doar cei care se cred, sau ceva de genu.
Gandim pozitiv si ducem o viata pozitiva
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: aaa   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:30 am

vedeti.....aici se vede intradevar.......ca unul crede ca el are dreptate si altul crede la fel..........fiecare are o gandire a lui/ei.............da niciunu nu are dreptul sa critice......doar pt ca nui suport nu inseamna ca ii critic.....doar urasc oamenii prosti
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:37 am

Black Hack,nu e nevoie să abuzezi de butoanele tale,puteai să scrii aia într-un mesaj distinct. nu am generalizat,m-am referit la tine şi la cei care bagă în aceiaşi oală pe toţi adolescenţii. nu critic pe nimeni,îmi expun părerea.

matza, ai cele mai jenibile argumente,nu am ce să mai discut. dacă ai ajuns la concluzia că emo sunt proşti... păcat.
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: dddd   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:40 am

deci mati inteles gresit........poate ca le am ...da!!! cele mai jenibile argumente.....dar eu am motivele mele sa cred asta despre emo........si eu urasc pe cei care se cred .........pe wanna be.....................ei miau facut impresia asta despre toti emo
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:42 am

Laughing te contrazici singur/ă. carevasăzică,urăşti wannabe nu emo. în fine,câţi ani ai ? aşa,de curiozitate.
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: dddddd   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:43 am

iarna asta fac 17
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: ddddddd   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:44 am

acesti wanna be mau facut sa ma documentez ...........si zimi un lucru destept in ati taia venele etc
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:45 am

surprinzător. deci scuză-mă,există o categorie de adolescenţi teribilişti,cărora le place să iasă în evidenţă aiurea. aşa sunt ei,n-ai ce să le faci,unii trec prin faze de genul. dar de aici şi până la a urî stilul emo e cale lungă,mane.

ps: e o concluzie din cale afară de retardă cum că emo înseamnă sfârtecare de vene. unde citişi,mamă ? la otv ?
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: bbvv   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:47 am

fiecare crede ce vrea!!!eu o sa raman cu parerile mele....
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:48 am

da,rămâi cu ele,fă-te de cacao şi fă paranoia. mama voastră de copii care refuză să se documenteze cum trebuie. măcar dacă n'ai habar şi nu vrei să ai habar,taci din gură. scratch
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: llll   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:49 am

amin
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:50 am

şi doamne-ajută.
Sus In jos
matza




Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: ffff   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:51 am

dap:D
Sus In jos
Pacientu' Nebuloasa

Pacientu' Nebuloasa


Mesaje : 101
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 1:19 am

Nu am stat sa citesc fiecare argument in parte, avand speranta ca se vor repeta si voi face referire pe viitor la ele, asa ca intreb din prima.

De ce sunteti intoleranti fata de curentele muzicale si culturile formate pe seama acestora?
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 1:33 am

Laughing ei sunt rasişti,mă.
Sus In jos
Pacientu' Nebuloasa

Pacientu' Nebuloasa


Mesaje : 101
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 1:41 am

*.farrah.* a scris:
Laughing ei sunt rasişti,mă.
Insinuezi ca astia emo ar proveni din alta rasa. Interesanta ofensa, n-am mai auzit-o.
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 1:50 am

am fost ironică,matza a adus acest nemaipomenit compliment stilului emo. [vezi pagina anterioară]
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 3:44 am

Smile)
Rad pentru ca iar se discuta despre generatia emo.. a nu stiu cata oara cand aud/vad argumente si contra argumente pe tema asta.
Pur si simplu fiecare are parerea lui despre acest cult/stil/moda etc si eu respect fiecare parere pentru ca nu vapot schimba notiunile!
Pace voua! bounce
Sus In jos
Pacientu' Nebuloasa

Pacientu' Nebuloasa


Mesaje : 101
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 3:47 am

bisc.uite a scris:
Smile)
Rad pentru ca iar se discuta despre generatia emo.. a nu stiu cata oara cand aud/vad argumente si contra argumente pe tema asta.
Pur si simplu fiecare are parerea lui despre acest cult/stil/moda etc si eu respect fiecare parere pentru ca nu vapot schimba notiunile!
Pace voua! bounce
Daca ai vointa poti schimba parerea altora vis-a-vis de alte subiecte.
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 3:51 am

Si am eu o viata mai placuta?Pot sa dorm mai bine pe burta?
Mie mi se rupe de parerile altora,sincer:)!
Ziceam asa ca fapt divers sa nu spun ca nu postez si eu ceva!
Sus In jos
Pacientu' Nebuloasa

Pacientu' Nebuloasa


Mesaje : 101
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 3:54 am

bisc.uite a scris:
Si am eu o viata mai placuta?Pot sa dorm mai bine pe burta?
Mie mi se rupe de parerile altora,sincer:)!
Ziceam asa ca fapt divers sa nu spun ca nu postez si eu ceva!
Poti avea de castigat atunci cand autoritatea unei persoane se rasfrange asupra ta din cauza unui punct de vedere superficial, iar tu sa vii nevoita sa convingi persoana respectiva sa-si schimbe parerea.
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 3:55 am

Poate daca era un subiect mai interesant mai ziceam..dar sa vorbesc despre emo? Smile)
Sus In jos
Pacientu' Nebuloasa

Pacientu' Nebuloasa


Mesaje : 101
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 3:56 am

bisc.uite a scris:
Poate daca era un subiect mai interesant mai ziceam..dar sa vorbesc despre emo? Smile)
Pe o scara de la 1 la 10, facuta pentru a nota subiectele interesante, ce nota ai acorda curentului emo. Cine ar primi 10?
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 3:59 am

Mereu se intalnesc persoane care sunt de alta parere, automat apare conflictul. Plictisitor si iesit din comun din punctul altora de vedere, amuzant pentru altii, si innervant pentru ceilalti.
Dar totusi prin astfel de conflicte, cel care nu stie prea multe invata ceva nou. Niciodata nu e prea tarziu.
E bine sa te documentezi de mult de ceea ce simti ca-ti place. Dar ne-am gandit vreodata ca in ceea ce ne documentam, n-o sa ne ajute in viata aproape deloc?
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:00 am

10.
Nu ma intereseaza ca nu am nicio treaba cu emo:)
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:02 am

s-a vorbit despre emo cu Senzaţionescu în direct din iarna anului 2007-2008. acum s-a epuizat subiectul,dar cât a fost,a fost de actualitate şi a fost captivant. pentru proştii care le înghiţeau gogoşile,evident. era ca un film SF,aşa... cu vampiri,oameni sinucigaşi care bântuie,lacrimi,sânge,mult negru şi mister. Twisted Evil
Sus In jos
Pacientu' Nebuloasa

Pacientu' Nebuloasa


Mesaje : 101
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:04 am

BlackHacK a scris:
Mereu se intalnesc persoane care sunt de alta parere, automat apare conflictul. Plictisitor si iesit din comun din punctul altora de vedere, amuzant pentru altii, si innervant pentru ceilalti.
Dar totusi prin astfel de conflicte, cel care nu stie prea multe invata ceva nou. Niciodata nu e prea tarziu.
E bine sa te documentezi de mult de ceea ce simti ca-ti place. Dar ne-am gandit vreodata ca in ceea ce ne documentam, n-o sa ne ajute in viata aproape deloc?
Enervant. "innervant" neexistand in vocabular. Am facut precizarea asta ca m-am gandit la posibilitatea unei sinonimii intre "interesant" si "inervant".

Vis-a-vis de intrebarea ta, "Dar ne-am gandit vreodata ca in ceea ce ne documentam, n-o sa ne ajute in viata aproape deloc?".
De obicei aflam pe parcursul vietii. Cand eram mic imi placea sa studiez astronomia. Nu mai intentionez sa urmez o cariera in acest sens, in schimb m-a ajutat la diferite intrebari si ca motiv de lauda. Ceva inutil...nu vei gasi, daca vorbim de cunostiinte.
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:06 am

de obicei când te documentezi despre ceva anume o faci pentru că ai nevoie. prin urmare,te ajută pe moment sau mai târziu lucrurile învăţate. mie mi-au folosit toate lucrurile despre care m-am interesat. altfel nu mă mai oboseam.
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:11 am

Corect!
Sus In jos
EmoKid




Mesaje : 119
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:15 pm

eu sunt emo (proud of it) bounce si daca nu va convine sa imi lingeti degetu mijlociu affraid cheers lol!
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:32 pm

afro nu eşti numai tu emo. noi toţi spammerii am invadat biblioteca şi suntem cu toţii emo. ce zici de asta ?
Sus In jos
EmoKid




Mesaje : 119
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:34 pm

fuck you!!!! eu sunt cel mai emo. ai inteles? /Smile
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:41 pm

nu.
Sus In jos
EmoKid




Mesaje : 119
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:46 pm

ce "copil cretin" esti 8-|
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:56 pm

Laughing păi da... defapt sunt pitzi,dar... tu eşti un tzăran tranzvestit,tot eu trebuie să-ţi amintesc. Laughing
Sus In jos
EmoKid




Mesaje : 119
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:57 pm

*.farrah.* a scris:
Laughing păi da... defapt sunt pitzi,dar... tu eşti un tzăran tranzvestit,tot eu trebuie să-ţi amintesc. Laughing

defapt e tranzveztit si se scrie zzaran 8-| ce pizzi fake esti
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 8:03 pm

bine, zzăran tranzveztit.

fake you ! Twisted Evil Laughing
Sus In jos
EmoKid




Mesaje : 119
Data de inscriere : 28/08/2009

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 8:04 pm

pizzifako pig
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 8:53 pm

lol!
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 9:19 pm

SA inteleg ca asta e stilul vostru ? Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Empty
MesajSubiect: Re: Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl   Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl Icon_minitime

Sus In jos
 
Emo stile, Emo core, Emo Boy, Emo Girl
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bibliotecaprafuita :: Prima categorie :: Alegeti o carte din biblioteca :: Stilul tau-
Mergi direct la: