bibliotecaprafuita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
bibliotecaprafuita

Cartile Prafuite
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Desene in creion sau imagini 3D create de voi

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 96
Data de inscriere : 22/08/2009

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 10:53 pm

Mai jos am postat o fotografie, ceea ce am desenat eu in creion!
Desene in creion sau imagini 3D create de voi 30jtp38
Sus In jos
https://fostabiblioteca.forumgratuit.ro
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 4:32 am

N'am talent la desen.
Very Happy
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: N-ai talent dar iti place?   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 2:17 pm

Dar iti place sau ai vrea sa ai acel talent? Sau pur si simplu nu te atrage.
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 2:21 pm

Hm..ma atrage insa nu am talent.!
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 2:27 pm

Sunt profesori pentru asa ceva. Si pe mine m-a atras asta dintotdeauna si nu stiu sa fac mai nimic. Dar dovedit de lume mi s-a spus ca am o imaginatie mare, si le-am combinat . Din imaginatie mi-am creat un mic talent pe care o sa-l perfectionez cand incepe scoala, mergand la un profesor de Desen.
Desenam tot ce-mi venea in cap (uneoric cu ochii inchisi, sau noaptea fara lumina) si chiar daca iesea urat, pastram intr-un dosar.
Dupa ce simteam ca m-am perfectionat putin, ma uitam peste restul desenelor, si incercam sa le refac, daca nu reuseam le aruncam daca nu le pastram.

Asta l-am desenat pe placa mea de sk8, care acum nu mai merge Neutral (oricum o sa-mi fac bicicleta si bornesc la sarit pe pante)
Desene in creion sau imagini 3D create de voi 9roi7n
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 6:21 pm

Eu nu stiu daca vreau sa ma perfectionez..:-?
Nici nu stiu ce vreau:))
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 1:00 am

Atunci e bine Very Happy

Mai jos postez o imagine (wallpaper) creat de mine. Sa-mi spune-ti ce pare aveti si s-ar putea sa mai fac Smile
Desene in creion sau imagini 3D create de voi 9vlijo
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 2:21 am

E tare.Very Happy!
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 2:46 am

Eh acum urmeaza sa ma intrebati ce reprezinta, si las o mare dezamagire, nu stiu... Stateam si mi-am imaginat sub forma asta un desen si l-am "creat". Nu stiu ce reprezinta dar simt ca-mi place pentru inceput.
Sus In jos
Punkerytza_Lucy

Punkerytza_Lucy


Mesaje : 27
Data de inscriere : 09/09/2009

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 10:54 pm

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Avrillavigne05241600x12.th[b]

O poza facuta d mn in photoshop;)

Sper sa va plak Razz
Sus In jos
Punkerytza_Lucy

Punkerytza_Lucy


Mesaje : 27
Data de inscriere : 09/09/2009

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 10:58 pm

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Avrillavigne05291600x12.th


Ultima editare efectuata de catre Punkerytza_Lucy in Mier Sept 09, 2009 11:00 pm, editata de 2 ori (Motiv : bla bla)
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 11:09 pm

foarte creative, frumos, foarte frumos
Sus In jos
Punkerytza_Lucy

Punkerytza_Lucy


Mesaje : 27
Data de inscriere : 09/09/2009

Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 11:17 pm

[ I love you Rolling Eyes
Desene in creion sau imagini 3D create de voi Avrillavigne03941280x96.th
Desene in creion sau imagini 3D create de voi Avrillavigne03671280x10.th
Si my am o gramada,dk v-au placut my pot posta,numai dk my vretzi voi Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Desene in creion sau imagini 3D create de voi Empty
MesajSubiect: Re: Desene in creion sau imagini 3D create de voi   Desene in creion sau imagini 3D create de voi Icon_minitime

Sus In jos
 
Desene in creion sau imagini 3D create de voi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bibliotecaprafuita :: Prima categorie :: Alegeti o carte din biblioteca :: Poze-
Mergi direct la: