bibliotecaprafuita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
bibliotecaprafuita

Cartile Prafuite
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Diverstiment

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 96
Data de inscriere : 22/08/2009

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 10:07 pm

Jocuri copilaresti in Romania bounce
Sus In jos
https://fostabiblioteca.forumgratuit.ro
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 4:15 am

La ce se refera asta?
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 2:52 pm

Off Topic
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 6:30 pm

ah,am prins ideea.

damn,ce mai faceţi voi ? eu m-am trezit azi pe la 6 şi o oră întreagă n-am închis un ochi. cyclops
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 6:55 pm

daca esti bruneta te prinzi repede..Smile)
Mai greu cu blondele:-"
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 6:56 pm

si da, am prins si eu ideea. intr'un final:))
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Trist!   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 1:14 am

Azi as putea spune ca am avut o zi foarte agitata.
M-am intalnit cu 1 prieten, si incercam sa facem o piesa.
Dupa care ne mai intalnim cu inca 2. Hy suntem o gasca, hai sa fumam toti.
Cantasem cu chistocul in mana incepusem sa dansam "o leaca" simteam cum energia mea se scurse de sub brate, spre spate (transpiratia).
Dupa ce *.farrah.* mi-a adus aminte de pisicile ei, umblasem pe la casele oamenilor sa caut pui de matzuk.
Unii proprietari destui de draguti, altii destui de ai dracului, dar am trecut cu bine si peste asta, apoi cumparaturile care-mi da un miros de lene.
Intru in market si BuZz! Apar o gramada de rafturi, alcool, diverse lichide, diverse produse. Multi clinenti nehotarati se uitau la preturi, prospect, eu ma strecuram printre ei. Ajung in fata unui raft invechit si fac o mica pauza. Ce trebuia sa iau? A da! Las' ca stiu. Fac cumparaturile, ajung in casa, merg cu gunoiul si buf! Ma trezesc pe forum spunand ce am facut azi!
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 1:23 am

eu-s mai şmecheră,am dansat azi două leci. Like a Star @ heaven
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 2:04 am

eu am baut azi 4 energizante..si am fumat un pachet de tigari..sunt "pe feliee" b-)
Sus In jos
Gigi Fericitu`




Mesaje : 126
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30
Localizare : pe balcon, la o tigara

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 5:05 am

vreau tigari No
Sus In jos
http://emoculture.forumz.ro/
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 5:59 am

What a Face să nu te prind !
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Pisica proasta!   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 3:17 pm

Pisica mea e proasta!Neutral
Scz *.farrah.* ca zic asta despre pisici..Bine nu toate pisicile sunt proaste, a mea e un caz special.Sa va zic..
Eu stau la casa..ma rog vecinu` meu are in spatele casei niste dulapuri vechi(nu stiu la ce le mai tine) da nu asta e ideea..Si acolo in dulapurile alea sunt coloniiiii de soareci:|..!
Pufa` (pisica mea) mai frecventeaza locul ala..asa din intamplare:-" si prinde soareci..nu ii omoara si ii aduce in casa sa ii manance..Slava Domnului ca ii omoara intr'un final..
Am prins/o cu un soricel in casa de vreo 4 ori..Si credeti'ma ca eu nu am musafiri de aia la mine..!
Ma rog pe langa soricei mai mananca si mancare de pisici..Face paguba:))..
Ce sa ma fac cu ea?Neutral
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 3:27 pm

Multe persoane tin o pisica pe langa casa, avand rolul de a indeparta acei musafiri, si alte fiinte nepoftite.
Acum depinde pentru ce ti pisica ta. Daca o ti pentru musafiri, nu te speria, las-o sa-si faca treaba, dar n-o mai primi in casa.Inchide usa, cu ea pe dinafara.
Daca o ti pentru afectiune si pentru ca iti place ca e dragalasa, Inchide usa! Cu ea pe dinauntru.
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 3:41 pm

Nu e o problema ca mananca soareci..problema e ca ii aduce si nu poate sa ii manance afara..ii aduce in casa si ii mananca, iar daca o dau afara o sa se obisnuiasca afara si nu vreau Sad!
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 4:45 pm

Very Happy dar este în instinctul lor,nu poţi să le opreşti de la vânătoarea de şoareci. mai bine o obişnuieşti afară cu şoarecii,şi o să ştie că vine în casă după ce a mâncat. mă rog,dacă nu vrei,poţi s-o laşi şi-n casă,nu-i bai.
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 6:45 pm

iee..!
Sus In jos
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 8:44 pm

de ce pisici aţi şters topicurile legate de religie ? adoram discuţiile alea.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 96
Data de inscriere : 22/08/2009

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 12:11 am

Forum-ul inca nu a fost terminat si discutiile s-au inceput prea devreme. N-ar fi fost o problema. Dar topicul cu Religia nu isi avea loc acolo. Topicurile nu sunt sterse, sunt mutate in cosul cu gunoi. Dupa ce voi stabili un "look" anume al forum-ului voi da drumul si la topicul Religie.
Vom face cateva modificari. Si voi "intemeia" si un Topic intitulat Anunturi unde ve-ti fi anuntati cu orice se intampla pe forum, si orice modificare!
Sus In jos
https://fostabiblioteca.forumgratuit.ro
*.farrah.*

*.farrah.*


Mesaje : 226
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : În Iad

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 12:13 am

ah,mulţam'.
Sus In jos
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Eram hight =))   Diverstiment Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 3:17 am

Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 6:00 pm

lol!
Tare Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 96
Data de inscriere : 22/08/2009

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 3:13 am

Hai sa facem diverstiment cu o sticla de Iancu Smile)
Sus In jos
https://fostabiblioteca.forumgratuit.ro
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Diverstiment Empty
MesajSubiect: Un simplu test   Diverstiment Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 12:43 am

Am gasit un test pe internet, si neaparat am vrut sa-l postez pe forum. E vechi.



Test

Te-ai intrebat vreodata daca creierul tau functioneaza normal sau esti diferit de ceilalti??
Ok, fa acest test (dureaza doar un minut), si vei afla raspunsul.
Urmeaza instructiunile si calculeaza mintal, dar nu trece mai departe pina nu ai raspunsul calculului. La sfirsitul testului vei afla ce te intereseaza!

Poti incepe sa mergi in jos, dar incet!


















Incepem!

Cit face...

15+6



















3+56

















89+2























12+53

























75+26





















25+52



























63+32
















Da, sint doar niste sume, dar asta e de fapt exercitiul. Mai un pic de rabdare...




























123+5






















GINDESTE-TE REPEDE LA O UNEALTA SI LA O CULOARE!


















Mergi mai departe!

















Încă un pic!





















Si inca putin...

























Te-ai gindit la un ciocan rosu, asa-i
Daca nu te-ai gindit la asa ceva, faci parte din cei 2% din populatie care gindesc cu totul altfel... 98% din cei care au facut (sincer) testul au raspuns "un ciocan rosu"...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Diverstiment Empty
MesajSubiect: Re: Diverstiment   Diverstiment Icon_minitime

Sus In jos
 
Diverstiment
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bibliotecaprafuita :: Prima categorie :: Alegeti o carte din biblioteca :: Rock-oteca, Bar, Discoteca, Cafenea-
Mergi direct la: