bibliotecaprafuita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
bibliotecaprafuita

Cartile Prafuite
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Totul pe o carte!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
BlackHacK

BlackHacK


Mesaje : 214
Data de inscriere : 23/08/2009
Localizare : Canal

Totul pe o carte! Empty
MesajSubiect: Totul pe o carte!   Totul pe o carte! Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 5:17 pm

Abia sterg praful printre randuri si iar se pune. Ce vreau sa spun prin asta? Adica acum postez ceva, si trece ceva timp pana, imi vine alta inspiratie, pentru un articol mult mai plictisitor si mai urat decat cel anterior.

Nu am chef sa vorbesc despre zodia mea, sau despre Zana frumusetii din marea albastra plina de scoici albe, desi m-ar duce capu. dar vreau sa postez ceva care suna cam asa:

Abia sterg praful printre randuri si iar se pune. Ce vreau sa spun prin asta? Adica acum postez ceva, si trece ceva timp pana, imi vine alta inspiratie, pentru un articol mult mai plictisitor si mai urat decat cel anterior.

Nu am chef sa vorbesc despre zodia mea, sau despre Zana frumusetii din marea albastra plina de scoici albe, desi m-ar duce capu. dar vreau sa postez ceva care suna cam asa: Fac o mare curatenie printre ganduri, caut toata biblioteca o carte anume pe care o citesc si o postez pe blog. Cartea se numeste “File vechi” , inventata de mine si este vorba doar de versuri si poezii.

Folosesc ,,bucati din imaginatie”, imi place enorm de mult sa tastez la calculator, totodata sa visez si sa creez lumi nestiutoare.

Ca sa aflati despre cartea file vechi si ce se afla prin ea…

Va recomand sa cititi poezia scrisa si postata de mine. Sa pui totul pe o carte, sa o lasi apoi balta, oare cat traiesc cartiele, ce se intampla cu ele. Biblia e cea care trebuie citita mai intai, apoi romane, si revistele cu parfumuri si diverse chestii.

In acest articol repetarea celor doua fraze nu este o eroare sau o greseala de-amea, pur si simplu asa am vrut eu sa postez. Si dupa cum citisem pe un blog, gasit la intamplare, La mine pe forum sunt Dumnezeu! Avea dreptate.

Greu de inteles, usor de spus.
Cu timpul sper sa dezvolt din ce in ce mai bine acest forum, sa-l umplu cu ideile din cap, chiar daca vor fi sau nu citite, vor ramane prafuite o perioada lunga de timp.
Imi voi pune prorpiile mele creatii in vazul tuturor, chiar daca vor aparea critici sau aplauze.
Am observat ca multe persoane au un talent uimitor insa il ignora si nu-l pun in aplicare, fiind mult prea nepasatori. Apoi talentul dispare incetul cu incetul. Altii isi doresc enorm de mult sa fi avut acel talent.
Sus In jos
Biscuite

Biscuite


Mesaje : 300
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 30

Totul pe o carte! Empty
MesajSubiect: Re: Totul pe o carte!   Totul pe o carte! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 9:40 pm

Interesant.Cred :-?
Sus In jos
 
Totul pe o carte!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bibliotecaprafuita :: Prima categorie :: Alegeti o carte din biblioteca :: Povestile Mele-
Mergi direct la: